•  

        ID Nazwa Godzina dostępności w szkole Dzień dostępności w szkole Miejsce
        1 Agata Kulczak 11.30-12.3 Wtorek pokój nauczycielski
        2 Agata Pudliszak 14.30-15.30 Wtorek  sala gimnastyczna
        3 Agnieszka Isańska 14.30-15.00 Środa Pokój nauczycielski
        4 Agnieszka Kaczmarek 9.00-10.00 Wtorek Świetlica szkolna B lub pokój nauczycielski
        5 Agnieszka Michalska 11.00-12.00 Środa Pokój nauczycielski
        6 Agnieszka Prociuk 8.50-9.50 Piątek Pokój nauczycielski
        7 Aleksandra Michniewicz 7.05-8.05 Poniedziałek 27b
        8 Aleksandra Skowrońska-Wełnic 13.30-14.30 Wtorek Pokój nauczycielski
        9 Anna Kopiecka 8.00-9.00 Poniedziałek 32B
        10 Anna Kośmider 10.30-11.30 Czwartek Pokój nauczycielski 
        11 Anna Kośmider 7.05-8.05, w 1 i 3 piątek miesiąca Piątek 28
        12 Ariadna Kaczmarek 10.40-11.40 Piątek świetlica
        13 Beata Bryl 12.40-13.40 Środa 28 b
        14 Beata Koleśniczenko 10.00-11.00 Wtorek pokój nauczycielski
        15 Beata Sarna 11.30-12.30 Środa 10
        16 Diana Majdan  11.00-12.00 Piątek Świetlica(budynek B)
        17 Eliza Pokora 10.30-11.30 Środa gabinet psychologa 26 B
        18 Elżbieta Fietz 16.55-17.55 Środa Pokój nauczycielski
        19 Elżbieta Szczepańczyk 11.35-12.35 Wtorek W budynku B nie znalazłam wolnej sali na dyżur. 
        20 Ewelina Nowicka 11.00-12.00 Czwartek Pokój nauczycielski
        21 Halina Tymczyj 10.40 - 11.40 Środa s.11
        22 Hanna Weber 11.30-12.30 Poniedziałek 25
        23 Jadwiga Górna 9.45-10.45 Poniedziałek pokój nauczycielski w budynku A
        24 Joanna Kapuścińska 9.45-10.45 Poniedziałek Pokój nauczycielski 
        25 Joanna Kaszak 14.00 - 15.00 poniedziałek 9 bud. A
        26 Joanna Urbańska 10.40-11.40 Środa pokój nauczycielski
        27 Joanna Zielaskowska 10.30-11.30 Środa Świetlica budynek A
        28 Justyna Chodakowska 16.30-17.0 Poniedziałek Pokój nauczycielski
        29 Justyna Chodakowska 15.30-16.00 Środa Pokój nauczycielski 
        30 Karolina Weichert 10.40-11.40 Poniedziałek pokój nauczycielski budynek A
        31 Katarzyna Deskur wtorek i czwartek od godz. 10.30-10.45 Wtorek pokój nauczycielski
        32 Luiza Cykowiak 12.30-13.30 Czwartek Pokój nauczycielski
        33 Łukasz Komsta 14.30-15-30 Środa Sala 30BI
        34 Magdalena Kuczyńska 9.45-10.45 Czwartek 28
        35 Magdalena Wierzchowska 9.45-10.45 Piątek Pokój nauczycielski
        36 Małgorzata Janasik 10.40-11.40 Wtorek pokój nauczycielski
        37 Marcin Torzewski 14:30-15:30 Wtorek sala gimnastyczna
        38 Maria Gruszka 15.15-16.15 Wtorek sala gimnastyczna 16
        39 Maria Olejnik 8.55-9.55 Środa 17
        40 Maria Trefoń 11.00-12.00 Piątek Świetlica a budynek a sala 6
        41 Marlena Kloska 11.30-12.30 Czwartek 33- korytarz przy sali 31 i 32
        42 Monika Wojtkowiak 10.40-11.40 Wtorek 25A
        43 Natalia Pawlicka 12.25-13.25 Środa 25B
        44 Natalia Sołtysiak 9.00-10.00 Piątek 26
        45 Paulina Laufer-Biernat 10.40-11.40 Poniedziałek pokój nauczycielski
        46 Sonia Gawarecka 9.00-10.00 Poniedziałek sala 29 budynek B
        47 Weronika Jakubowska 9.45-10.45 Czwartek Świetlica bud. A (sala nr 6) 
        48 Weronika Noske 14.30-15.30 Poniedziałek Świetlica B - sala 23
        49 Zuzanna Stańczyk 15.00-16.00 Poniedziałek Biblioteka szkolna
        50 Żanetta Rejnhard 10.35-11.35 Czwartek biblioteka